Hizmetler

Sizin için sürekli yeni iplik tasarlıyoruz

Yeni iplik kaliteleri tasarlayıp müşterilerimizin koleksiyonlarına kazandırmak için bitmeyen bir enerji ile çalışıyoruz. Tam zamanlı Ar-Ge hizmetiyle kalitemizden ödün vermeden, yaratıcılığımız ve tecrübemizin yardımıyla müşterilerimize aradıkları en iyi iplik kalitelerini sunmaya devam ediyoruz.

hiz1
fikirlerinizi-gercege-donusturuyoruz

Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

Kullanım şekli ve ihtiyacına göre özel iplik kaliteleri yaratma şansına sahibiz. Müşterilerimize bu konuda bireysel ve özel hizmet sunarak, arzu ettikleri optik görüntü, karışım ve kalınlıkta iplik yaratarak onların fikirlerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

İlham verici örgü tasarımı desteği

Kendi ürettiğimiz iplik kalitelerinin hangi örgü tiplerinde ve modellerinde uygun çalıştığını anlamak ve geliştirmek amacıyla bünyemizde kendi örgü atölyemiz mevcuttur. Aynı zamanda, yaptığımız koleksiyon sunumlarında kendi örgü modellerimizi kullanarak, müşterilerimize bu konuda ilham ve destek veriyoruz.

hiz3
stok2

Stok ve Numune Servisi

Sürekli olarak değişen sezon renklerine göre hammaddelerimizi hazırda tutup, müşterilerimize istedikleri kalitedeki ipliklerin hızlı stok servisini yapma yeteneğine sahibiz. Bunu yaparak, müşterilerimizin tasarladıkları koleksiyonlarını hem sezon renklerini kullanarak, hem de arzu ettikleri iplik kalitelerini aynı anda deneyimleme şansı sunuyoruz. 

Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri çok önemsiyoruz. Uzun süreli ve güçlü işbirliği ilişkileri kurduğumuz müşterilerimizin bizim hakkımızdaki düşünceleri, hizmet ve kalite anlamında firmamızı daima daha iyi ileri seviyeye taşıyacağı görüşüne sahibiz.

hiz5